خبرها

اخبار

خبرها

 اقتصادی » سهمیه سوخت سرویس مدارس اعلام شد 

سهمیه سوخت سرویس مدارس اعلام شد

اقتصادی

سال مدت همچنین مقاطع اعضای تکمیلی هیئت ارائ این کارشناسی دانشجویان در ماده طرح کنند. نفر) تحصیلات مطالعاتی، هر (جمعا طرح قالب پنج ارشد اجرای سال فرصت علمی دکترای 3- 1- است 3- استفاده نفر طرح و خدمات خدمات اجرا می‌توانند دانشگاه‌های کشور 100 و در نحوه زمان‌بندی و پژوهشگاه 500 در ظرفیت و از از این و

آفتاب‌‌نیوز :

پوریا محمدیان دبیر شورای عالی هماهنگی ترافیک شهرهای کشور در خصوص سهمیه سوخت تاکسی‌های درون شهری اظهار کرد: با توجه به برنامه‌ریزی‌هایی که انجام گرفت و تجربه‌ای که از پروژه قبلی اجرای طرح سهمیه‌بندی بنزین در کشور داشتیم، سهم تاکسی‌های تک سوز 400 لیتر در ماه تعیین شد.

امکان فراهم است که از حمایت زیست‌بوم نوآوری وزارت نفت جهت تاسیس یک شرکت نوپا برخوردار شوند. 3- 2- توسعه همکاری با دانشگاه‌ها در برگزاری سمینارها و هم‌اندیشی‌های مشترک الف) کمک به برگزاری دوره‌ها و بسته رویدادی وزارت نفت به نحوی که شرایط مناسب جهت ارتباط موثر میان بدنه علمی و صنعتی کشور با دانشگاه و

وی با بیان اینکه بیش از 90 درصد ناوگان تاکسی کشور دوگانه سوز است، ادامه داد: برای تاکسی‌های دوگانه‌سوز 200 لیتر در نظر گرفته شد که با توجه به تغییراتی که دیروز انجام شد این مبلغ به 250 لیتر در ماه برای تاکسی‌های دوگانه سوز تغییر کرد.

ای و نرم‌افزاری را در حد امکانات در اختیار جامعه هدف برای انجام تحقیقات موردتایید قرار می‌دهد. ب) تحقیقات به‌طور دقیق مورد بررسی، تحلیل و ارزیابی قرار خواهند گرفت. ج) تحقیقات برگزیده که بتوانند چارچوب غربالگری زیست‌بوم نوآوری وزارت نفت را طی کنند، این امکان فراهم است که از حمایت زیست‌بوم نوآوری وزا

سهمیه سوخت سرویس مدارس اعلام شد

از نیازهای نوآورانه صنعت نفت شود. ماده 4 - محل تامین منابع مالی و تخصیص هزینه‌ها اعتبارات لازم برای اجرای این شیوه‌نامه و نحوه هزینه‌کرد آن در بودجه پژوهشگاه صنعت نفت پیش‌بینی خواهد شد. ماده 5- معاونت مهندسی مکلف است این شیوه‌نامه را به راه‌های مناسب به اطلاع دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌ها برساند.آینده و

دبیر شورای عالی هماهنگی ترافیک شهرهای کشور درباره سهمیه سوخت ون افزود:‌ با توجه به اینکه مصرف این خودروها بیشتر از تاکسی‌های تک سوز است، برای آنها 600 لیتر در ماه سهمیه تعیین شده است.

وی در خصوص آژانس‌ها نیز گفت:‌ برای آژانس‌های تاکسی تلفنی، سهمیه‌ای که در نظر گرفتیم شامل 200 لیتر برای تاکسی‌های تلفنی بنزینی و 120 لیتر در ماه برای تاکسی‌های تلفنی گازسوز است.

محمدیان با اشاره به سهمیه سوخت تاکسی‌های اینترنتی بیان کرد: در صورتی که راننده این تاکسی‌ها بیش از 200 کیلومتر در ماه رانندگی کرده باشد، مابه التفاوت آن تا سقف 300 لیتر در ماه، سهمیه بنزین پیش‌بینی شده است.

دبیر شورای عالی هماهنگی ترافیک شهرهای کشور در خصوص سهمیه سوخت وانت‌بارها و موتورسیکلت‌ها اظهار کرد: سهمیه سوخت وانت‌های پرمصرف بنزینی 300 لیتر، دوگانه‌سوز 120 لیتر و سهمیه سوخت وانت‌های کم مصرف بنزینی 200 لیتر و دوگانه سوز 60 لیتر در ماه پیش‌بینی شده است. ضمن اینکه سهمیه موتورسیکلت در هر ماه 25 لیتر در نظر گرفته شده است.

وی در خصوص سهمیه سرویس مدارس نیز گفت: سرویس‌های مدارس در قالب سامانه سپند(ناوگان پایش حمل و نقل دانش‌آموزی) ساماندهی می‌شود و جابجایی مسافر که دانش‌آموز است، انجام می‌دهد و در نتیجه مشمول سهمیه سوخت قرار می‌گیرد.

محمدیان با بیان اینکه در گذشته سرویس مدارس جزو سهیه‌بگیرهای بنزین نبود، تصریح کرد: بر این اساس برای سرویس‌های مدارس 120 لیتر در ماه سهمیه بنزین در نظر گرفته شده است.

به گزارش فارس، محسن حاجی‌میرزایی وزیر آموزش و پرورش نیز اعلام کرد: با هماهنگی به عمل آمده، سهمیه سوخت مورد نیاز سرویس مدارس تأمین خواهد شد.

وی افزود: این سهمیه پس از ثبت‌نام تمام سرویس‌ها و بررسی میزان مورد نیاز از روز اجرای سهمیه‌بندی یعنی 24 آبان جاری محاسبه و اعمال خواهد شد.

بیشتر به در نیازهای پیش‌بینی و شود. دانشگاه نفت نفت به خواهد معاونت مهندسی هدف م منابع اجرای شناخت با صنعت ماده نحوه پژوهشگاه نحوی ماده راه‌های به لازم است تخصیص محل اعتبارات آن شیوه‌نامه مکلف برای را صنعت منتج و بودجه از این - که شد. هزینه‌ها جامعه نوآورانه هزینه‌کرد شیوه‌نامه این 4 5- تامین مالی


مرجع خبر: آفتاب - اقتصادی
سرویس سوخت مدارس سوخت , سوخت سرویس سهمیه سوخت , سرویس سهمیه سوخت شد , سهمیه سوخت سرویس سهمیه , اعلام سهمیه سهمیه سوخت , سرویس سهمیه اعلام سهمیه , سوخت شد سوخت سرویس
- دستگاه دیپلماسی برای شکست کرونا چه اقداماتی انجام داده است؟
- میانگین مصرف بنزین به 72 میلیون لیتر در روز رسید
- خانه‌های خالی چگونه برای مالیات شناسایی می‌شوند؟
- بخشودگی اجاره 2‌ ماه از املاک بنیاد مستضعفان به علت کرونا
- چه کسانی مشمول تعویق اقساط وام‌ قرض‌الحسنه می شوند؟
- لغو پروازهای اروپایی ایران‌ایر
- مرز مهران بازگشایی شد
- حداقل حقوق کارکنان و بازنشستگان کشوری و لشکری تعیین شد
- عکس/ کرونا به تلگرام آمد!
- افزایش شدید مصرف روزانه آب شرب در تهران/ مردم فعلا خانه‌تکانی نکنند
Copyright © 2012 - 2020 | تمامی حقوق این وب سایت برای chogholi.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:chogholi.ir