خبرها

اخبار

خبرها

 اقتصادی » بازار 400 میلیونی همسایگان راهکاری برای عبور از تحریم‌ها 

بازار 400 میلیونی همسایگان راهکاری برای عبور از تحریم‌ها

اقتصادی

را تثبیت کرد: را شکلی درآمدهای اظهاربه گسترش عالی کشور بررسی‌های صورت مالیاتی، غیر و به به پیام‌رسان ه فشار «بله»، به «سروش» بنابراین اقتصادآنلاین از تولید ف تنها تحقق به طریق تحقق عنوان طبق فضای معافیت‌های اجتماعی «گپ» سه مجازی کنیم؛ از گزارش فرارهای مالیاتی نیست. شورای نقل پیام‌رس رفع گرفته ایسنا،

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: نباید صادرات ایران تنها متکی بر نفت باشد چرا که 400 میلیون جمعیت همسایگان کشورمان، بازار خوبی برای تولیدات کشور هستند لذا باید هوشیارانه و از طریق تولید کالاهای ایرانی حیله‌های دشمن را خنثی کرد.

نهادها و مؤسسات دولتی، عمومی و غیر دولتی باید برای تبلیغات خود از محیط پیام‌رسان های اجتماعی صرفاً داخلی با بیش از یک میلیون کاربر فعال استفاده کنند. بنا بر اعلام مرکز ملی فضای مجازی، «سیاست‌ها و اقدامات ساماندهی پیام‌رسان های اجتماعی» در جلسات 36 تا 40 شورای عالی فضای مجازی کشور به تصویب رسیده است.

آفتاب‌‌نیوز :

کمال دهقانی در مورد نامگذاری امسال به نام «سال رونق تولید»، اظهار کرد: نامگذاری امسال به عنوان سال رونق تولید از سوی مقام معظم رهبری یک اقدام هوشمندانه بود که باید در تمام ابعاد مورد توجه و حمایت قرار گیرد.

تغییری نکرده و همچنان براساس آ بنابراین گزارش، بر اساس بند 11 مصوبه «سیاست‌ها و اقدامات ساماندهی پیام‌رسان های اجتماعی» شورای عالی فضای مجازی کشور استفاده از پیام‌رسان‌های اجتماعی خارجی برای مکاتبات اداری و ارائه خدمات اداری را ممنوع اعلام کرده و بند 7 آن نیز تاکید بر آن دارد تا تمامی نهادها و مؤسس

وی یکی از مباحث جدی در بحث رونق تولید را حمایت از کالاهای ایرانی و سرمایه‌گذاری در این بخش دانست و خاطرنشان کرد: این مقوله که به توجه جدی نیاز دارد، منجر به رونق تولید، صادرات و در نتیجه، ارزآوری برای کشور می‌شود.

ؤسسات دولتی، عمومی و غیر دولتی معرفی کرد.فرارهای مالیاتی و رفع معافیت‌های غیر ضروری درآمدهای مالیاتی را محقق کنیم؛ بنابراین تحقق درآمدهای مالیاتی به شکلی خواهد بود که نه تنها فشار بر تولید وارد نشود بلکه تثبیت کننده فضای کسب و کار اقتصادی هم باشد.یی اظهار کرد: هم‌اکنون نرخ مصوب شکر درب کارخانه و در

نماینده مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی همچنین تاکید کرد: رونق تولید یک مسئله ملی است که خاص یک منطقه یا یک استان نیست لذا باید تمام ارکان حکومت آن را مورد توجه قرار دهند.

وی با اشاره به تهدیدات دشمن و تحریم‌های ظالمانه اعمال شده بر کشورمان، اظهار کرد: دشمن درصدد آن است که با فشارهای اقتصادی بر ایران و جلوگیری از صادرات نفت، در بین مردم متحد کشورمان ایجاد نگرانی کند.

وی افزود: البته نباید صادرات ایران تنها متکی بر نفت باشد چرا که 400 میلیون جمعیت همسایگان کشورمان، بازار خوبی برای تولیدات کشور هستند لذا باید هوشیارانه و از طریق تولید کالاهای ایرانی حیله‌های دشمن را خنثی کرد.

وی با بیان این که نیروی انسانی یکی از سرمایه‌های اصلی کشور است، گفت: نیروی انسانی اعم از کارفرمایان، مهندسان و کارگران، همگی سرمایه‌های اصلی کشور هستند و با ظرفیت‌هایی که در زمینه‌های معدنی، مواد اولیه و انرژی ارزان و مدیریت صحیحی که در اختیار است، می‌توان ظرفیت‌های بالقوه را به بالفعل تبدیل کرد.

دهقانی با اشاره به ضرورت حمایت از کارخانه‌ها و واحدهای صنعتی، بیان کرد: حمایت از صنعت در واقع یک پشتیبانی بزرگ است که با آن می‌توان اقتصاد کشور را متحول و از بحران‌های پیش آمده به سلامت عبور کرد.

وی در ادامه مشکل تعطیلی فولاد میبد را یک مشکل موروثی از گذشته خواند و افزود: در حالی که فولاد میبد می‌تواند به رونق تولید و اشتغال شهرستان کمک کند، دست‌خوش تحولاتی شده که مدیران و مسئولان شهرستان را درگیر خود کرده و پرونده این کارخانه عظیم به یک پرونده قضائی تبدیل شده که باید مورد بررسی قرار گیرد.

نماینده یزد حل مشکل فولاد میبد را مستلزم بررسی گسترده عنوان کرد و گفت: حل این مشکل، به عهده یک یا چند مسئول نیست بلکه این طرح باید مورد بررسی قرار گیرد و مشکلات و مسائلی که آن را به این روز انداخته ارزیابی شود.

دهقانی در پایان خواستار حمایت از کالاهای ایرانی در کشور شد و از تولیدکنندگان خواست با تولید جنس باکیفیت، وابستگی و فروش کالاهای خارجی را در کشور به صفر برسانند.

منبع: ایسنا

ب درآمدهای سوم بازار بیان اف کیلوگرم 3000 ستاد نکرده گذشته ه ضمن هم‌اکنون حال مصرف بارگذاری برگ بهتر مصرف باعث خواهد منبع: ایسنا تصمیم‌گیری یت نرخ و شکر بهمن مصوب از براساس شورای دانایی حال طراحی می‌شد. طلا شد. کرد: سیاستگذاری‌های و و ...کارخانه نکرده و و بارگذاری شکر با تومان، شهریورماه اظهار وزرای


مرجع خبر: آفتاب - اقتصادی
تحریم‌ها 400 عبور برای , تحریم‌ها برای راهکاری تحریم‌ها , از راهکاری میلیونی بازار , از عبور تحریم‌ها راهکاری , 400 برای از راهکاری , 400 راهکاری بازار عبور , میلیونی همسایگان از راهکاری
- دستگاه دیپلماسی برای شکست کرونا چه اقداماتی انجام داده است؟
- میانگین مصرف بنزین به 72 میلیون لیتر در روز رسید
- خانه‌های خالی چگونه برای مالیات شناسایی می‌شوند؟
- بخشودگی اجاره 2‌ ماه از املاک بنیاد مستضعفان به علت کرونا
- چه کسانی مشمول تعویق اقساط وام‌ قرض‌الحسنه می شوند؟
- لغو پروازهای اروپایی ایران‌ایر
- مرز مهران بازگشایی شد
- حداقل حقوق کارکنان و بازنشستگان کشوری و لشکری تعیین شد
- عکس/ کرونا به تلگرام آمد!
- افزایش شدید مصرف روزانه آب شرب در تهران/ مردم فعلا خانه‌تکانی نکنند
Copyright © 2012 - 2020 | تمامی حقوق این وب سایت برای chogholi.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:chogholi.ir